Private lawyer

Kancelaria inna niż wszystkie

Twój osobisty adwokat

Prowadzę butikową kancelarię adwokacką w Poznaniu, która specjalizuje się wyłącznie w obsłudze osób fizycznych, w zakresie szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Dzięki temu, jestem w stanie zaoferować swoim Klientom najwyższy poziom wsparcia merytorycznego.

Jestem świadoma odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa i nadziei, jaką pokładają we mnie Klienci, dlatego do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. W relacjach z Klientami stawiam na uczciwość – chcę, abyśmy już na początku sprawy realnie ocenili wszystkie możliwości i ewentualne zagrożenia. Będę Twoim osobistym doradcą, opiekunem i przewodnikiem. Twoim osobistym adwokatem.

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Zaangażowanie i konsekwencja to fundamenty, na których buduję filozofię mojej pracy. Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna i każdą prowadzę z równą determinacją.

Specjalizacja

Specjalizacja

Specjalizacja stanowi klucz do zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jako profesjonalistka, postanowiłam skupić się na prawie rodzinnym.

Zrozumienie

Zrozumienie

Współpracując ze mną, możesz liczyć na pełne zrozumienie Twoich problemów. Każdą sprawę prowadzę w oparciu o partnerską relację, dbając o komfort i poczucie bezpieczeństwa moich Klientów.

Precyzja

Precyzja

Prowadzenie sporów sądowych, to poza sztuką argumentacji, także sztuka dbałości o szczegóły. Przywiązuję wagę do detali i nie pozwalam rutynie wkraść się do prowadzonych przeze mnie spraw.

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Weronika Hołowczyc. Jestem poznańskim adwokatem. Absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz stypendystką Uniwersytetu w Rennes. Uczestniczyłam w programie Master Professionel Juriste Européen organizowanym przez Uniwersytet Łódzki we współpracy z Université François – Rabelais Tours. Od 2012r. należę do Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, od 2017r. jestem członkiem Zespołu do Spraw Inicjatyw Społecznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.
Doceniam siłę kobiet oraz aktywnie je wspieram – jestem członkinią Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Posługuję się biegle językiem angielskim i francuskim. Od początku swojej zawodowej kariery zajmuję się sprawami rodzinnymi.

Nasza przestrzeń do współpracy

Miejsce jest ważne. W mojej Kancelarii zadbałam o to, abyśmy mieli odpowiednie warunki, by porozmawiać o Twoich najbardziej prywatnych sprawach.

kancelaria-poznan
kancelaria-poznan-2

Masz sprawę?

Nie wiesz co dalej? Pomogę Tobie.